اخبار

1396/11/23
 ‍ پیام جناب آقای دکتر آموزنده ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان،خطاب به چهارمین کنگره دانشجویی پژوهشی منطقه جنوب غرب کشور


 
بسم الله الرحمن الرحیم
خوشبخت هستم که چهارمین کنگره دانشجویی پژوهشی در آبادان برگزار می شود و از سوی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان حمایت می شود. جدا خوشحال هستم از اینکه دانشجویان در این موضوع مشارکت میکنند، همانطور که میدانید شواهد پایه پزشکی از پژوهش ها به دست می آید و در دوره ی دانشجویی این جور کنگره ها یک تمرین بسیار خوبی است که دانشجویان با مقوله ی تحقیقات آشنا شوند. موضوعی که انتخاب شده در این کنگره، موضوع عصر دنیاست، در حال حاضر بیماری های غیر واگیر بسیار مهم هستند مانند: چاقی، دیابت،... که خودشان زمینه ساز بیماری های دیگری هستند از جمله: بیماری کلیه،عروقی،...ایجاد میکنند، کاهش توانایی افراد را باعث می شوند. بنابراین هم موضوعیت این کنگره بسیار مهم است و هم کار، کار زیباییست.
برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم.

1396/11/22


 ضمن قدردانی از 110 داور محترمی که رزومه‌های ارزشمند خود را به چهارمین کنگره دانشجویی پژوهشی منطقه جنوب غرب کشور ارسال کردند، به اطلاع می‌رسانیم که نتایج این بررسی توسط کمیته علمی کنگره  انجام شده و فایل اسامی داوران مکاتبه ای پیوست  این خبر می باشد.
سپاس از حمایت های شمادوستان

1396/11/12


  به نام بی نام او

  به فضل الهی،با همت و پشتکار دانشجويان، امسال شاهد برگزاری چهارمين کنگره دانشجویی پژوهشی منطقه جنوب غرب به همراه نخستین کنگره داخلی دانشگاه علوم پزشکی آبادان خواهيم بود.
  با توجه به نياز جامعه در زمينه پيشگيری و ارتقای سلامت، برآنبم تا فضای علمی پر بار و فعال در کنار خاطراتی خوش از اين کنگره برای شما به يادگار بگذاريم.
  چهارمين کنگره دانشجویی پژوهشی منطقه جنوب غرب با برگزاری سخنرانی ها، کارگاه ها و ارائه ی پوستر های علمی فرصت بی نظيری جهت تبادل تجربيات و دستاورد های علمی بين اساتيد و دانشجويان فراهم خواهد کرد. تمام تلاش خود را به کار خواهيم بست تا به ياری خداوند يکی از بهترين گردهمايی های علمی کشور را رقم زده و با اجرای برنامه های تفریحی گردشگری میزبان خوبی برای شما دانشجویان و پژوهشگران عزیز باشیم.

و من الله توفیق
پوریا مهرابی
دبیر اجرایی کنگره


1396/10/30


 به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند به دلیل استقبال شما عزیزان و ایام امتحانات مهلت ارسال چکیده مقالات تا 15بهمن ماه تمدید شد. 
 
تشکرازحمایت های همیشگی شما

صفحه اولصفحه قبل12 صفحه بعدصفحه آخر